1 - 10 av 10

Avslutad | Pant – Tisdag 12 mars

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal, Attack Equalizer, Electro Harmonix, Made in USA

475 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal, Big Muff, Electro Harmonix, Made in USA

400 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofoner, 2st Shure SM57 Dynamic, utan sladdar, i fodral, bruksslitage

1 200 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Munspel, M Hohner, The Echo, i orginalbox

150 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare, Vox, Brian May Special, modell: VBM1, snr: 005433, sladd, fläckar. Ej på visning

1 300 kr

Utrop: 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare, Supreme MS-10G, strömkabel. Ej på visning

50 kr

Utrop: 200 kr

Akustisk gitarr, Epiphone 6830E, snr: 120571, axelband, i hårt fodral,

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Elgitarr, Ibanez X-series, modell XV500, snr: C854035, made in Japan, hårt fodral, små lackskador, en sträng saknas

3 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Gitarr, halvakustisk, Ibanez Artcore, Modell: AF75-BS-12-01, Sn: S07082174, små lackskador, i mjukt fodral, tillverkad i Kina

1 900 kr

Utrop: 2 100 kr

Gitarr, akustisk, Admira, modell: Malaga, reparerad skada under stall, tillverkad i Spanien, i mjukt fodral

Utrop: 600 kr