1 - 2 av 2

Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2019

Klubbad för

Oljemålning på duk, Marianne Ågren (f. 1943), blommor, signerad, 35x27cm, oramad

900 kr

Utrop: 850 kr

Oljemålning på duk, otydlig signatur, troligen 1800-tal, med guldfärgad träram med omfattande skador 51 x 80 cm

200 kr

Utrop: 500 kr