1 - 11 av 11

Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2019

Klubbad för

Manschettknappar S925 9,9g

Utrop: 150 kr

Manschettknappar S925 13,6g

Utrop: 200 kr

Manchettknappar tvåfärgade stämplade 585 Omegatecken 14K 13,4g

Utrop: 3 400 kr

Manschettknappar 1 par med liten vit sten i silver svensk kontrollstämpel 9,2g med förgylld platta

Utrop: 100 kr

Manchettknappar ett par 18K 13,5g

Utrop: 6 600 kr

Manchettknappar ett par Lapponia 18K 13,6g

Utrop: 6 700 kr

Manchettknappar 14K 4,3g

Utrop: 1 100 kr

Manschettknappar ett par S830 11,9g repiga

75 kr

Utrop: 50 kr

Manchettknappar ett par 18K 18,5g

Utrop: 6 200 kr

Manchettknappar ett par 18K tvåfärgade 11,1g, med diamanter 2xca0,03ct

3 100 kr

Utrop: 3 800 kr

Manchettknappar ett par S835 7,4g

Utrop: 50 kr