1 - 16 av 16

Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars

Klubbad för

Elgitarr Vantage Japan serienr: 82289 utbytt till plastdetalj, bricka på huvud saknas i hårt fodral (trasigt)

2 100 kr

Utrop: 1 700 kr

Halvakustisk gitarr Ibanez Artstar modell: AM2000 serienr: H0802973 i hårt fodral

9 100 kr

Utrop: 9 600 kr

Elgitarr Fender Stratocaster pure vintage-56 serienr: V1318574 med case candy i hårt fordral

9 600 kr

Utrop: 9 000 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard Yamaha Tyros 2, med elkabel. Ej med på visning.

3 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Elbas Epiphone Thunderbird, med Rockcase hårt fodral, China. Visas och hämtas på Sefina Östergatan 35-39 Malmö. Skickas ej.

Utrop: 1 900 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkartopp Marshall modell: 1959SLP Super Lead 100w, snr M-2014-14-0098-1 med el-kabel. Visas och hämtas hos Sefina Östergatan 35-39 Malmö. Skickas ej.

6 600 kr

Utrop: 9 000 kr

Elgitarr Ibanez RG IX 20FEQM. Nr: 140204264. Indonesien. Blå med stålsträngar. (Några repor) i mjukt fodral.

Utrop: 4 200 kr

GIBSON Les Paul Supreme, elgitarr, made in USA, Amber Tiger Stripe, guldpläterad mekanik, plektrumskydd ej monterat, Ser.nr: 030550537 (nov-2005), små lackskador/sprickor, Gibson orig. hardcase. Visas och hämtas hos Sefina, Göteborg - Rosenlundsgatan 4

13 000 kr

Utrop: 15 600 kr

EPIPHONE Gothic Explorer, elgitarr, 22-band inlägg XII vid 12:e bandet, mattsvart lack, 2 humbuckers, någon lackrepa, Snr: U0700220, Rockbag thermofodral.

Utrop: 1 600 kr

CATALUNA SGN-C81, akustisk nylonsträngad gitarr, Ser.nr: 114000585, made in China, med fodral (för elgitarr)

Utrop: 600 kr

Elgitarr Gretsch Electromatic, ombyggd (originaldelar finns), snr: CYG05070534, med strap, i hardcase

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt, Hazelton snr. 5055730, i renoveringsbehov, ställvis slitage med mjukt fodral

225 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Senox-180 Deluxe made in USA snr. 82662615 från år 1982, ställvis slitage och krackeleringar i färgen, vissa skruvar saknas runt pickuper med mjukt fodral

Utrop: 6 000 kr

Elgitarr, Epiphone snr. 0908230846, aningen lös switch, ställvis slitage med mjukt fodral

1 700 kr

Utrop: 1 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbaler 6st Sabian Pro 13"/ 33cm Hi-Hats, Paiste Dry Ride 20 Alpha 50 cm, bucklig, Dark Crash 16"/40cm, sprucken defekt, Think crash 40 cm, sprucken, Zildjian Trash Crash 18" / 45cm, defekt sprucken . Ej med på visning.

Utrop: 900 kr

Musikinstrument Övrigt

Knappdragspel Dise Popular med sele, bruksskick, med väska. Visas och hämtas i Borås

Utrop: 1 000 kr