1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2019

Klubbad för

Omega Fickur 14K, två boetter, 52mm, snr 3814578, manuell, graverad, brv 105,7g

5 100 kr

Utrop: 3 900 kr

VIKING, fickur med två boetter, Ø50 mm, 14K guld Boliden, Boettnr; 4344, manuell med liten sekundvisare, bucklig, skadad urtavla, Brv.87,2g

4 100 kr

Utrop: 4 200 kr

Fickur Zenith Quartz/Går ej, boettnr. 90.0710.172 18K BRV35,1g

6 900 kr

Utrop: 8 300 kr

Fickur i 800 silver Ø51mm, fungerar ej fjäder hårt åtdragen, något krakelerad urtavla.

50 kr

Utrop: 200 kr

Fickur 14K Terrasse, 49mm, små bucklig bakboett med monogram och daterad, brv 42,6g

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Fickur Zenith 14K brv 83,2g, manuell, boettnr: 203741, separat sekundvisareinre boett metall, graverad,

3 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Longines fickur Ø50mm snr;4574988, manuell, skadat plexiglas, graverad bakboett, defekta visare, med klockkedja i oädel metall (defekt), i fodral (buckligt/graverat)

600 kr

Utrop: 75 kr

OMEGA, fickur, 49,5 mm, s.k. "Phileas Fogg", Cal 40.6 L.T1, Snr. 6875090, Boett nr. 7271668 silver S800, ankargång, världstider, skadad urtavla, sprucket glas, repor, graverad innerboett, ca 1927, tillverkades endast för svenska marknaden, kedja i double

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr