21 - 30 av 30
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 mars 2019

Klubbad för

Solglasögon, Ray Ban RB4075, med putsduk i originalfodral

475 kr

Utrop: 250 kr

Knivset 11 delar, en Global ostkniv GS-10, en Zwilling J.A Henckels 31073-180, 6st knivar Victorinox - en brödkniv, en laxkniv, tre kockknivar, en skalare, en Wusthof slipkniv, en tång Exxent, i mjukt fodral, samtliga med bruksslitage

Dalahästar 2st, Höjd: 12,5cm/8cm

275 kr

Utrop: 50 kr

Mortlar i mässing 3st, Höjd: 4,5cm/ 5cm/ 5,3cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Handväska CHRISTIAN DIOR Limited Edition Denim Speedway Saddle Bag Mått ca: 24x19 cm, med dustbag

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Träfigurin Zebra KAY BOJESEN Design Höjd: ca 14cm

550 kr

Utrop: 200 kr

Modellbil Thunderbird bruksslitage

100 kr

Utrop: 50 kr

Modellbil Chevrolet Convertible i kartong

125 kr

Utrop: 100 kr

HENRY GUSTAFSSON Fjäril, signerad, Höjd: 12cm

300 kr

Utrop: 450 kr

Tenn figurin, höjd: 10cm

Utrop: 100 kr