1 - 7 av 7

Avslutad | Pant – Tisdag 26 mars 2019

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare, VOX AD15VT S/n: 058224 med nätkabel. Ej med på visning.

475 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Nyckelharpa, stråke och fodral saknas, defekt rem, skador samt spricka på kroppen. Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 1 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Fiol med stråke i väska (sliten), lös sträng, bruksslitage. Ej med på visning.

325 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Orfeo bruksslitage. Ej med på visning.

350 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Hagström Ganesso bruksslitage. Ej med på visning.

350 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Accordia Superior dammig bruksslitage. Ej med på visning.

550 kr

Utrop: 150 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Raggie special bruksslitage. Ej med på visning.

400 kr

Utrop: 400 kr