1 - 10 av 10

Avslutad | Pant – Tisdag 26 mars 2019

Klubbad för

Elgitarr Ibanez Gio GSA60 i mjukt fodral Snr:050213128

650 kr

Utrop: 800 kr

Elgitarr Epiphone Les Paul Standard S/n: DW04110985 spricka vid en tonkontroll, saknar två strängar, med mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare, VOX AD15VT S/n: 058224 med nätkabel. Ej med på visning.

475 kr

Utrop: 300 kr

Akustisk gitarr Fender DG14SLH Snr:TFCC03029353 i mjukt fodral vänstersträngad

Utrop: 1 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Nyckelharpa, stråke och fodral saknas, defekt rem, skador samt spricka på kroppen. Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 1 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Fiol med stråke i väska (sliten), lös sträng, bruksslitage. Ej med på visning.

325 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Orfeo bruksslitage. Ej med på visning.

350 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Hagström Ganesso bruksslitage. Ej med på visning.

350 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Accordia Superior dammig bruksslitage. Ej med på visning.

550 kr

Utrop: 150 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Raggie special bruksslitage. Ej med på visning.

400 kr

Utrop: 400 kr