1 - 3 av 3

Avslutad | Lilla Klockor – Torsdag 4 april 2019

Klubbad för

LONGINES, Conquest, Boett nr. 21216507 / 4937 2 / 152, damur, 24 mm, stål, quartz, safirglas (nagg), datum, skadad urtavla, urverk ej signerat, integrerad originallänk, viklås, ca 1995.

225 kr

Utrop: 500 kr

LONGINES, fickur, 50,5 mm, Cal 19.75N, Serie nr. 4104836, Boett nr. 4104836, silver (800), ankargång, skadad urtavla, bucklor, ca 1923.

900 kr

Utrop: 500 kr

LONGINES, Special, Cal 27 M, Serie nr. 7327486, Boett nr. 23502 / 2, herrur, 33 mm, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, defekt (balansaxel av), läderband, ca 1946.

3 200 kr

Utrop: 500 kr