1 - 1 av 1

Klubbauktion | Smyckekvaliten – Lördag 25 maj

Aktuell budnivå

Accessoarer Övrigt

KÄPPKNOPP, 18K guld, rosenslipade diamanter, dekor i form av rocailler, antik, 17/1800-tal, höjd 6 cm, vikt 42,7 g, mindre bucklor, bristning, lagningar, några diamanter med nagg och skador, etui.

Inga bud

Utrop: 20 000 kr

Lägg bud