1 - 5 av 5

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 april 2019

Klubbad för

ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, GM, gulmetall, vit emalj, bredd 2 cm, mindre repor, smyckespåse, orginalask (lock saknas).

2 500 kr

Utrop: 2 400 kr

ARMBAND, MULBERRY, Bayswater, ljusbrunt läder, spänne i gulmetall, stl S.

Utrop: 900 kr

ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, orange emalj (litet nagg), gulmetall, 5,5cm i diameter, smyckespåse, originalask, kvitto.

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

ARMBAND, BOTTEGA VENETA, svart intrecciato flätat läder, stl S, detalj i vitmetall.

600 kr

Utrop: 700 kr

ARMBAND, LOUIS VUITTON, gulmetall, charms, tärningar, V, stämpel, längd 18 cm.

1 100 kr

Utrop: 700 kr