1 - 7 av 7

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 april

Klubbad för

COLLIER, CHANEL, pärlhalsband, imitationspärlor, detaljer i vitmetall, strass (sten saknas), stämpel, etui, orginalbox.

8 300 kr

Utrop: 4 800 kr

ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, GM, gulmetall, vit emalj, bredd 2 cm, mindre repor, smyckespåse, orginalask (lock saknas).

2 500 kr

Utrop: 2 400 kr

HÄNGE, CÉLINE, gulmetall, bokstav S, 3x4,5 cm, orginalask, smyckespåse.

3 300 kr

Utrop: 1 200 kr

ARMBAND, MULBERRY, Bayswater, ljusbrunt läder, spänne i gulmetall, stl S.

Utrop: 900 kr

ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, orange emalj (litet nagg), gulmetall, 5,5cm i diameter, smyckespåse, originalask, kvitto.

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

ARMBAND, BOTTEGA VENETA, svart intrecciato flätat läder, stl S, detalj i vitmetall.

600 kr

Utrop: 700 kr

ARMBAND, LOUIS VUITTON, gulmetall, charms, tärningar, V, stämpel, längd 18 cm.

1 100 kr

Utrop: 700 kr