1 - 20 av 26
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 april

Klubbad för

Oljemålning "Islandsberg" Kurt Erik Heinonen (1915-1983) signerad 36x70 i träram

400 kr

Utrop: 500 kr

Akvarell Gunilla Mann (1947-) "Torgliv" 50x40cm i ram utan glas, trasig

850 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning på duk oidentifierad konstnär daterad 1898 28x34,5cm fläckig ej inramad

25 kr

Utrop: 50 kr

Olja på duk Gust.Magnusson signerad 1978 20x18cm i träram (trasig)

25 kr

Utrop: 50 kr

25 kr

Utrop: 50 kr

Olja på duk Gust.Magnusson signerad 1978 20x18cm i träram

50 kr

Utrop: 75 kr

Blyertsteckning oidentifierad konstnär "Riddarholmen 1835" signerad K.P. 11/504 19x15cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Olja på pannå oidentifierad konstnär Stilleben med blommor signerad Brusen 29x39cm i träram

100 kr

Utrop: 125 kr

Olja på duk Arvid Stödberg (1882-1964) Gårdsmotiv 35x51cm i träram

100 kr

Utrop: 125 kr

Blandteknik på pannå oidentifierad konstnär 45x37cm utan ram

225 kr

Utrop: 50 kr

Akvarell Ingrid Klarin 1951 "Utsikt från hotellfönstret i Paris" i ram 31x24,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Etsning oidentifierad kostnär i ram 38x31cm

Utrop: 50 kr

Oljemålning oidentifierad konstnär i ram signerad G Janse 32x39cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Konst Skulpturer

Figurin Hummel Goebel ca10cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Konst Skulpturer

Figurin Hummel Goebel ca12cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Konst Skulpturer

Figurin Hummel Goebel ca14,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Konst Skulpturer

Figurin Hummel Goebel ca15cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Tavla med Guldram (något skavd) Tryck Nils Nilsson Skum ca 30 x 24cm.

250 kr

Utrop: 500 kr

250 kr

Utrop: 500 kr

Tavla med Guldram (något skavd) Tryck Nils Nilsson Skum ca 30 x 24cm

250 kr

Utrop: 500 kr