1 - 20 av 22
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 april

Klubbad för

Knappmaskin, med tillbehör, rosa, höjd:31 cm. Ej med på visning.

225 kr

Utrop: 450 kr

Väska, Louis Vuitton Geronimos, Damier Ebene, nr. UB0146, bredd: 20cm höjd: 11cm djup 6cm, dustbag, orginalkartong

3 200 kr

Utrop: 3 000 kr

Ytterkruka Munka Tenn modell Florens, höjd 13cm Ø16cm

325 kr

Utrop: 500 kr

Tändsticksfodral Florens i tenn från Munka Tenn 95, (nypris ca 600kr)

100 kr

Utrop: 125 kr

Skor ett par Gianmarco Lorenzi Black Label limiterad utgåva B91/024, stl 38 i box cert dustbug. Oanvända

Skor ett par Gianmarco Lorenzi, Black Label limiterad utgåva i72/069, storlek 38, box med certifikat, guldaktiga med vita och olikfärgade stenar. Oanvända

Akustisk Gitarr Epiphone nr: DR 90 NA. Sn: EA 05060315. Mjukt fodral. Bruksskick. Visas/hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

Utrop: 950 kr

Gitarrställ Q-EX STANDS, Höjd ca 44cm. Bruksskick.Visas/hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

Utrop: 125 kr

Motorcrosshjälm, One Industries Atom JNC Storlek LG 59-60 cm. Bruksskick, smutsfläckar.. Ej med på visning.

50 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar ett par Georg Jensen modell: Cobra, design: Constantin Wortmann, 20cm, i originalkartong

500 kr

Utrop: 600 kr

Smink Väska Louis Vuitton, nr:SF1134, fläckig, 15x11cm, kedja:30cm

1 500 kr

Utrop: 600 kr

Ljusstakar ett par Georg Jensen, modell:Cobra, design: Constantin Wortmann Höjd:200mm i originalkartong, små repor

400 kr

Utrop: 500 kr

Snowboard Lamar, blader 63, ca 167cm, repig, med mjukt fodral, Bindningar. Hustler. Ej med på visning.

300 kr

Utrop: 375 kr

Skidglasögon Blizz

125 kr

Utrop: 50 kr

Pjäxor Burton, Freestyle strl:42,5

25 kr

Utrop: 50 kr

Bindningar ett par Snow Pro L-XL

25 kr

Utrop: 50 kr

Kryddset Walker & Hall Sheffield London med saltkar, pepparkar och sockerkar med skedar i etui, i oädel metall

150 kr

Utrop: 100 kr

Vas i tenn, Design Sven Smen Borås -93, signerad, höjd: 23 cm

Utrop: 125 kr

Solglasögon Gucci 135 GG 1653/S T6J med originalfodral

950 kr

Utrop: 375 kr

Väska, Gucci modell nr. 257275 snr. 204046 monogram canvas tote, 31 x 30 cm, visst slitage med dustbag

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr