1 - 7 av 7

Avslutad | Pant – Tisdag 16 april

Klubbad för

Dricksglas 6st Fyrklövern "Carolas änglar" höjd.80mm, Ø59mm

175 kr

Utrop: 50 kr

Glasskulptur, Kosta Boda design: Åsa Jungnelius, serie: Make up, nagellack, Höjd:120mm

225 kr

Utrop: 150 kr

Glasskål kosta Boda, Kjelll Engman, modell: Cancan Ø230mm, höjd: 110mm med originalkartong

550 kr

Utrop: 600 kr

Fat, Mats Jonasson Målerås Ø18cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Orrefors bordsur, quartz, fungerar ej, höjd: 74mm, litet nagg i botten samt repa i sidan

50 kr

Utrop: 75 kr

Skål Kosta Boda design Kjell Engman, modell: Maj, Höjd:95mm

100 kr

Utrop: 50 kr

Kosta Boda, Vas design Kjell Engman modell: Maj, Höjd:15cm, numrerad

150 kr

Utrop: 100 kr