1 - 18 av 18

Avslutad | Pant – Tisdag 16 april

Klubbad för

Musikinstrument Träblås

Altsoxofon, Roy Benson, AS-101, snr. 107021670, i väska med tillbehör. Ej med på visning.

Elgitarr, Fender Telecaster snr. MZ1159563, Mexico, stötskada på kropp, i mjukt fodral

2 400 kr

Utrop: 2 400 kr

Musikinstrument Träblås

Elgitarr, Fender Jaguar, snr. MZ9565934, Mexico, delar saknas, defekt elektronik, i mjukt fodral

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

Musikinstrument Elektroniska

Synth, Yamaha Reface CS, snr. EEVP01286, med strömkabel. Ej med på visning.

1 000 kr

Utrop: 700 kr

Musikinstrument Elektroniska

Synth, Novation Bass Station II, snr.DB7014019990, med strömkabel, i väska, tejpmärken. Ej med på visning.

2 100 kr

Utrop: 800 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett V. Kohlert's Söhne Graslitz Bb, behov av service, i hårt fodral. Ej med på visning.

Utrop: 550 kr

Musikinstrument Träblås

Saxofon Ecoll snr 35 394 i hårt fodral. Ej med på visning.

750 kr

Utrop: 750 kr

Akustiskgitarr Santana Bonfire san-b7b, i mjukt fodral

Utrop: 425 kr

Elgitarr Danelectro tvåfärgad,barytongitarr, lite skada sargkant, spricka vid volym/tonkontrollerna, i mjukt fodral

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Elgitarr Peavey EVH Wolfgang Special, Eddie Van Halen signatur baksidan på huvudet, snr 91018881, inklusive svajarm och axelrem, utbytt sänkskruv till Esträng original medföljer, i hårt Peavey fodral. visas/hämtas hos Sefina Malmö - Östergatan 35-39

4 800 kr

Utrop: 6 200 kr

Musikinstrument Övrigt

iRig för gitarr eller bas, spela genom din iPhone eller iPad

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Dubbel baspedal, Pearl P932 "demonator double pedal", i väska, ej funktionstestad. Ej med på visning.

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Gothic Seymoure Duncan snr 017470677 made in USA, från år 2007, saknar plektrumskydd, ställvis slitage och repor på kropp, klistermärken, limrester, med mjukt fodral

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Studio snr 0265619223 made in USA, saknar plektrumskydd, ställvis lätt slitage, repor, slitage på stallet, från år 2012 med hardcase (tejprester)

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Hardwire Valve Distortion SC-2 made in USA, nr 30-0327-B, ej testad

350 kr

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Boosey & Hawkes snr. 480522 made in England med fodral, behöver eventuellt renoveras . Ej med på visning.

200 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard Yamaha PSR-47 snr. 069168 med stativ samt notställ, strömkabel samt instruktionsbok, smärre slitage, Obs visas och hämtas i Borås

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Safir made in GDR med väska och spelböcker. Ej med på visning.

425 kr

Utrop: 300 kr