1 - 3 av 3

Avslutad | Pant – Tisdag 23 april 2019

Klubbad för

Litografi, "Orrbergets topp" av Astrid Bergman Taube, Nr 27/210, 65,5x49,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Litografi, "Gullviva, Mandelblom" av Astrid Bergman Taube, Nr 19/225, 58,5x49,7cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Målning, blandteknik, signerad H.S. Mungekar, 35,5x53cm

25 kr

Utrop: 100 kr