1 - 5 av 5

Avslutad | Pant – Tisdag 23 april

Klubbad för

Konst Skulpturer

Figurin Elefant, grönglaserad keramik, höjd 34cm

1 600 kr

Utrop: 500 kr

Konst Skulpturer

Glasskulptur, Sko, Kosta Boda, Kjell Engman, Nr 7090626, höjd 13cm, bredd 8cm

600 kr

Utrop: 375 kr

Litografi, "Orrbergets topp" av Astrid Bergman Taube, Nr 27/210, 65,5x49,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Litografi, "Gullviva, Mandelblom" av Astrid Bergman Taube, Nr 19/225, 58,5x49,7cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Målning, blandteknik, signerad H.S. Mungekar, 35,5x53cm

25 kr

Utrop: 100 kr