1 - 5 av 5

Avslutad | Pant – Tisdag 23 april 2019

Klubbad för

Brosch 9K, nål i 14K, 25,0g med diamanter 2xca0,50ct gammelslipade, ca215xca0,02-0,35ct, totalt 7,39ctv, saknar diamanter

14 000 kr

Utrop: 16 800 kr

Brosch silver 830 3,2g med stenar och odlad pärla Ø3,7mm

175 kr

Utrop: 50 kr

Brosch 18K 6g, design Stigbert med sten

Utrop: 3 000 kr

Brosch Silver förgylld B:4cm, något krokig nål 5,5g

275 kr

Utrop: 125 kr

Brosch WIWEN NILSSON Rovfågel, signerad, sterlingsilver, ÅR L9 1961, N:r 4 BE, Bredd:6,5cm, 29,2g

8 300 kr

Utrop: 7 800 kr