1 - 4 av 4

Avslutad | Pant – Tisdag 23 april 2019

Klubbad för

Klockor Citizen

CITIZEN, W.R.10bar (WR 100), Japan mov't, Refnr 0510-S088127, Serienr 841230069, Ø44mm, stål, quartz, datum, kronograf, safirglas, viklås

425 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Citizen

Citizen WR100, herrur, stål, 44mm, quartz, datum, kronograf, mineralglas (nagg och repor), Refnr: 0510-S088119, Snr: 6D1230517, repig stållänk, viklås

200 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Citizen

Citizen WR50, herrur, stål, 44mm, quartz, dag- och datumvisning, mineralglas, Refnr: 1502-S097827, Snr: 831222218, stållänk, viklås

300 kr

Utrop: 1 200 kr

Klockor Citizen

Armbandsur Citizen Eco-Drive quarts chronograf datum Ø45mm 10bar stållänk med viklås

450 kr

Utrop: 450 kr