1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 30 april

Klubbad för

Etsning, Waldemar Bernhard, Stockholms stadshus nr 115/200, 23x18,5cm, i ram

Utrop: 225 kr

Grafiskt blad, Sven Olof Ehren, nr 179/310, daterad -71, skärgårdsmotiv, 40x41cm i ram skadad/lös i inramningen

175 kr

Utrop: 225 kr

Grafiskt blad, Lars Norrman, nr 43/360, 126x58cm i ram, skadat glas i nedre hörnet. Hämtas och visas på Steriksgatan 20 i Stockholm

600 kr

Utrop: 600 kr

Grafiskt blad, AKAY (1969- ) "Solution remedy happiness", 70x58cm, numrerad 39/46, smärre slitage, ej inramad

375 kr

Utrop: 200 kr

Grafiskt blad, AKAY (1969- ), " Time to redefine crime", 70x58cm, numrerad 23/30, smärre slitage, ej inramad

325 kr

Utrop: 200 kr

Olja på papp, Rolf Dalin (1934- )16x19cm, i ram

300 kr

Utrop: 375 kr