1 - 20 av 38
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 april

Klubbad för

1 Väska Marc by Marc Jacobs, "Classic Q Baby Groover", svart, detaljer i gulmetall, dustbag

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

1 par Ljusstakar George Jensen, modell Cobra, höjd 20cm, i kartong, nyskick

400 kr

Utrop: 500 kr

2 Vägglampetter Skultuna Mässingbruk, modell Sconce, signerad Pierre Forsell, längd på väggfäste

Utrop: 600 kr

Ljusstakar, ett par, Hovmantorp, Mässing, H:23cm

Utrop: 900 kr

Handväska, Louis Vuitton, Melrose Avenue, Vernis monogram, guldmetall detaljer, lås samt nycklar, 36x25x10cm i dustbag, nr VI4160

Utrop: 9 000 kr

Handväska, Louis Vuitton, City Steamer MM, Black/Pink 31x26.5x12cm, nr DU1188 Lås samt nycklar, i dustbag

16 000 kr

Utrop: 10 600 kr

Solglasögon i par, Ray-Ban, RB 3026 Aviator Large Metal, 112/69 58/14 2N, i fodral

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 1998, fåglar, i originalask

150 kr

Utrop: 200 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2003, gris, i originalask

450 kr

Utrop: 100 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2011, snöflinga, i originalask

125 kr

Utrop: 125 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2010, hjärta, i originalask

150 kr

Utrop: 125 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2007, snögubbe, i originalask

125 kr

Utrop: 125 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2015, hjärta förenat med mistel, i originalask

250 kr

Utrop: 125 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2001 , blomma, i originalask

150 kr

Utrop: 125 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2005 ,kotte , i originalask

400 kr

Utrop: 125 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2009 ,gunghäst , i originalask

175 kr

Utrop: 200 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2002, julruschen, i originalask

100 kr

Utrop: 125 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband1997, dans kring granen i originalas

175 kr

Utrop: 125 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2006, julnatt, i originalas

150 kr

Utrop: 100 kr

Juldekoration 1st, Georg Jensen, förgylld mässing med årtalsband 2012, julblomma, i originalas

100 kr

Utrop: 125 kr