1 - 1 av 1

Avslutad | Pant – Tisdag 7 maj 2019

Klubbad för

Tavla, Veikko Aaltona (1910-1990) Akvarell, ca56,5x65,5cm inkl ram, signerad -54, Betalas via Kaplans. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.

Utrop: 750 kr