1 - 2 av 2

Avslutad | Pant – Tisdag 7 maj

Klubbad för

Konst Skulpturer

KAY BOJESEN, träfiguriner 1 par, Lovebirds / Turtelduer, höjd 9cm, i originalbox

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Tavla, Veikko Aaltona (1910-1990) Akvarell, ca56,5x65,5cm inkl ram, signerad -54, Betalas via Kaplans. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.

Utrop: 750 kr