1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 7 maj

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare Randall V2XM, 30watt combo, med sladd. Ej med på visning.

250 kr

Utrop: 300 kr

Akustisk gitarr med mic Yamaha, modell: FGX720 SCA, snr:HHP231145, i mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Övrigt

sE Electronics, mikrofon, modell: sE2200T

550 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr SX, snr. 20156179, med förstärkare SX BA-1565, snr.090100112, bok "Rock Hero", DVD, 8st plektrum, mjuktfodral, väggfäste. Ej med på visning.

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Övrigt

PEARL, Trumma, Taiwan 14x5½ custom, snr. 875496, ena sidan Ensemble Ludwig - medium coated, USA, samt Pearl - Snare Side Ambassador, tejprester och liten skada, i fodral Warwick - Rockbag, bruksskick. Ej med på visning.

Utrop: 550 kr

Akustisk gitarr Cort, refnr: MR730FX, snr: 05050130, med små lackskador, mjukt fodral, Betalas via Kaplans. Visas och hämtas på Sefina Pantbank på Kistagången 22-24 i Kista.

1 800 kr

Utrop: 1 700 kr