1 - 20 av 48
123 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 maj

Klubbad för

Kaffeskedar 12st S830 130,0g 115mm

Utrop: 550 kr

Minnesmynt "ändrad successionsordning" 1980 nominellt belopp 220 Kr S925 27,0g i etui

100 kr

Utrop: 125 kr

Sockertång S830 9,3g 80mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 12st S830 132,8g 116mm

425 kr

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar 12st S830 102,3g 102mm

325 kr

Utrop: 400 kr

Matskedar 12st S830 719,8g gravearade i etui

Utrop: 2 800 kr

Stoppers 2st, samt Halskedja Venezia defekt silver S925 1,9g

Utrop: 50 kr

Kaffesked 14st, silver S830, 150,4g, 115mm, modell: Carmen, GAB

Utrop: 600 kr

Moccasked 6st, silver S830, 64,2g, 110mm, modell: Saga, SKANDIA

Utrop: 250 kr

Teskedar 5st silver S830 99,3g 126mm norsk modell

Utrop: 375 kr

Moccasked 4st silver S830 35,8g 95mm

Utrop: 125 kr

Kaffesked 2 st, silver S830, 23,7g, 115mm, modell: Rosenranka, GAB

75 kr

Utrop: 100 kr

Sked med Norska kartan, Vikingaskepp samt texten NORGE, silver S830 128mm 25,1g

75 kr

Utrop: 100 kr

Sked silver S830 26g 127mm svenska importstämplar

75 kr

Utrop: 100 kr

Udda silverbestick 3st, S830 brv. 43,1g, 1st Moccasked dekor av kvinna med solfjäder 100mm, 1st Moccasked Symfoni 95mm, 1st Smörgåskniv 165mm skadad, fyllt skaft med blad i stål

Utrop: 100 kr

Tårtspade silver S830 48g 155mm dansk modell

175 kr

Utrop: 200 kr

Druvsax i silver S830 128mm 48,3g med klingor i metall, SG år 1961

150 kr

Utrop: 200 kr

Dosa i silver S830 8,1g Ø3,3cm små bucklor, stämplad CWT eller GWT, år 1847

325 kr

Utrop: 50 kr

Fat i silver S830 30g 5,5cm motiv kvinna med blomma, år 1957

150 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstake med pärlbård, i silver S830 brv. 47,8g höjd 8cm liten bit fyllnad kvar, små märken, MGAB 1956

150 kr

Utrop: 200 kr