1 - 4 av 4

Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj

Klubbad för

Kistebrev träsnitt Svenskt tryck 500år handkolorerade 10st bladupplaga 31/50 1983 Skansens tryckeri signerade av konstnärerna

Utrop: 1 800 kr

Litografi Lennart Jirlow 274/300 bladet är 31x24,5cm i ram med passepartout

1 900 kr

Utrop: 800 kr

Litografi Gunilla Mann 141/290 29x43cm "Pompa och ståt på Stortorget Malmö"

700 kr

Utrop: 900 kr

Oljemålning Eric Lundgren. Skärgårdsmotiv. Ca 40 x 45cm.

Utrop: 500 kr