1 - 15 av 15

Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj

Klubbad för

Vinglas 2st Tommy Persson H20cm

Utrop: 200 kr

Ljuslykta Kosta 2 st Snowball

75 kr

Utrop: 150 kr

Ittala 2 skålar höjd 12cm samt 3,5cm, (en med nagg)

350 kr

Utrop: 350 kr

Konjakskupor Hald-modell höjd 13cm 7stycken

375 kr

Utrop: 375 kr

Karaff med propp 23cm, slipad blomdekor, obetydlig nagg på propp

175 kr

Utrop: 150 kr

Kosta Boda Karaff Vegas - Ymer jubileumsutgåva till minne av Vegas seglats över nordpassagen, 19cm

125 kr

Utrop: 175 kr

Kosta Boda serie Make Up Läppstift design Åsa Ljungnelius, höjd 13cm

300 kr

Utrop: 200 kr

225 kr

Utrop: 200 kr

ittala Rödvinsglas Essence , höjd 19,5cm.

125 kr

Utrop: 175 kr

Ljuslykta Orrefors hallon, 2 st

75 kr

Utrop: 125 kr

Skål Orrefors Precious Ø ca17 höjd ca 10cm. Visas och hämtas hos Sefina: Rosenlundsgatan 4 - Göteborg

25 kr

Utrop: 125 kr

Set med Serveringsfat fyra mindre skålar Nachtmann, serveringsfat 28cm, skålar 12cm. Visas och hämtas hos Sefina: Rosenlundsgatan 4 - Göteborg

175 kr

Utrop: 100 kr

Ljustakar Orrefors Precious Ø11 höjd ca 7cm . Visas och hämtas hos Sefina: Rosenlundsgatan 4 - Göteborg

Utrop: 75 kr

Kanna Kosta Boda Gunnel Sahlin Atelier Collection, blå, höjd: 29cm, signerad, nr: 89272

475 kr

Utrop: 300 kr

Karaff med propp Kosta Boda Gunnel Sahlin, gul, höjd: 23cm, signerad och numrerad 89263

225 kr

Utrop: 250 kr