1 - 20 av 24
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj

Klubbad för

Musikinstrument Elektroniska

Synt Yamaha FMexpander TX7 snr8580 med stömkabel. Ej med på visning.

550 kr

Utrop: 1 000 kr

Akustisk gitarr Cataluna SGN-C61snr:805400311 lackskador,skadad sträng i tygfodral

100 kr

Utrop: 125 kr

Musikinstrument Övrigt

Bongotrummor Meinl Free Ride series Suspension bruksskick . Ej med på visning.

325 kr

Utrop: 375 kr

Musikinstrument Träblås

Gitarr Indie Visual akustisk med mikrofon, mjukt fodral. Visas och hämtas hos Sefina - Östergatan 35-39 Malmö

Utrop: 1 300 kr

Elgitarr Ibanez S540BM Custom made, tillverkad augusti 1992, snr F237783, liten lackskada, nagg på huvudet, med mjukt fodral. Visas och hämtas hos Sefina - Östergatan 35-39 Malmö

Utrop: 7 000 kr

Elgitarr J&D Jack and Danny brothers, modell EG3 , lackskador, i kartong

Utrop: 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Tombak/Zarb, Ornamenaliskt Persiskt Trumma, Øca30, höjd ca46cm i fodral . Ej med på visning.

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Elektroniska

KORG Microkorg XL Plus, Synthesizer Vocoder, keyboard, mikrofon, adapter, väska, Ser.nr: 004954. Ej med på visning.

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Basförstärkare, Yamaha Bass Fifty 115B, model B50-115, combo, S/N: 8180. Bruksskick. Visas och hämtas hos Sefina: Rosenlundsgatan 4 - Göteborg.

750 kr

Utrop: 900 kr

Musikinstrument Träblås

Munspel Blues Harmonica set, Hohner, 7st (A, B, C, D, E, F, G), i etui

600 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare Roland M-Cube GX, snr: HOHO841, utan kablage. Ej med på visning.

325 kr

Utrop: 375 kr

Musikinstrument Träblås

Ukulele Lanikai modell LU-21C, med extra strängar samt stämapparat (Supreme Aage Metro-Tuner MT-30), i fodral

375 kr

Utrop: 375 kr

Guitalele Yamaha GL1, med extra strängar,i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 375 kr

Akustisk Orkestergitarr Gretch Modell: G5034TFT, Röd/orange, med Bigsby svajarm, snr: IS160802349

4 000 kr

Utrop: 2 800 kr

Akustisk Gitarr Fender Paramount PM-2 Deluxe Nat, snr: CC160100245, med hårt fodral

3 400 kr

Utrop: 2 100 kr

Akustisk gitarr Taylor 416CE, snr: 1110192009, med hårt fodral

9 100 kr

Utrop: 7 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Serinetta, med axelband, i väska. Ej med på visning.

2 200 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr LTD modell:KH-602 Kirk Hammett snr:W0715368 saknar plastdetalj på huvudet , repor med mjukt fodral

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr Fender Stratocaster Olympic White Signerad Richie Sambora med in mexico snr:MSN504920, spricka på kroppen saknar svajarm i mjuktfodral

4 100 kr

Utrop: 4 200 kr

Akustisk gitarr Samick modell:SW115 snr:93020505 made in korea repor på kroppen i mjuktfodrall

350 kr

Utrop: 425 kr