21 - 24 av 24
12 Gå till
Just nu klubbas Pant online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj

Klubbad för

Gitarr Yamaha APXT2 travel akustisk gitarr med mick och inbyggd stämmare,ton, volymkontroll,skador på huvudet med mjuktfodrall

750 kr

Utrop: 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Virveltrumma REMO hand made in England, bruksskick,tejp på ovansida, I box skadad. Ej med på visning.

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Trummaskin Roland R-8 AIRA Rhythm Performer snr:B09770 med strömkabel . Ej med på visning.

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal CryBaby Kirk Hammett KH 95.snr:97203008029

600 kr

Utrop: 300 kr