1 - 9 av 9

Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj

Klubbad för

Klockor OMEGA

Omega Seamaster Aqua Terra (150m/500ft) stål 41,5mm med originallänk i stål 19cm viklås automatisk (Co-axial) cal 8500 glasbaksida, länkbitar extra urtavla (vit) certifikat (datum ej ifyllt) PIC nr: 23110422102002 serienr: 85698875 i träbox m.ytterkartong

22 000 kr

Utrop: 26 500 kr

Klockor OMEGA

Omega Herrur 18K Ø35mm automat datum utan armband

7 900 kr

Utrop: 3 600 kr

Klockor OMEGA

Omega Armbandsur Ø38mm Seamaster Aqua Terra snr90118506 quartz datum stål

Klockor OMEGA

OMEGA Constellation Quartz 33mm, stål/guld, länk stål med gulddetaljer (halvstav), viklås, datum, små repor glasring, ca 1990, Omega servicebox, extra länkbit.

Utrop: 5 100 kr

Klockor OMEGA

Damur Omega 18K manuell Kaliber 213 Mineralglas defekt urtavla 10,0g brutto. Nr: 10348, 1174681.

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Klockor OMEGA

OMEGA De Ville, 18K, Ø17mm, manuell, armlänk 18K Brv 26,3g i box

Utrop: 6 800 kr

Klockor OMEGA

Omega Geneve Dynamic, manuell, repa i urtavla, boettnr: TOOL.102, 7311-1014, med 5 armband (grön, röd, gul, brun x2), med verktyg att byta armband, bruksslitage

2 500 kr

Utrop: 2 200 kr

Klockor OMEGA

Damur Omega manuell, slitet plexiglas, med armband X-länk (defekt) 18K, bruttovikt 18,6g

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Klockor OMEGA

Omega seamaster herrur 18K ej orginal Ø34mm armband korridorlänk manuell, plexiglas BRV78,8g

Utrop: 26 500 kr