41 - 60 av 97
12345 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj

Klubbad för

OMEGA De Ville, 18K, Ø17mm, manuell, armlänk 18K Brv 26,3g i box

Utrop: 6 800 kr

Klockor Heuer

TAG HEUER Formula 1, Ref nr. WAZ1010, stål, stålarmlänk med viklås, quartz, Ø43mm, safirglas, box, ytterbox, manual cerifikat (2017)

Utrop: 7 200 kr

ROLEX Oyster Perpetual Datejust 31mm, stål/vitguld, rosa urtavla romerska index, datum, länk Oystersteel, Easylink, Box & cert 2017, Ref: 178274, Ser.nr: 4F1270L3, kort länk, plånbok, manual, servicebok.

52 000 kr

Utrop: 48 000 kr

Länkbitar 5st Rolex Oyster Rolesor 15,5 / 8,6mm solida mittbitar, 1 sprint, repor i varierande grad.

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Länkbitar 2st lösa Rolex Oystersteel 15,5 / 8,6mm, repor förekommer.

600 kr

Utrop: 750 kr

TISSOT Seastar Seven 18K manuell 34mm , plexi, armband metall, ca 1976, verk 16730917, orig. etui.

2 600 kr

Utrop: 2 800 kr

Klockor Montblanc

MONTBLANC 9668 Timewalker Chronograph Automatic Mens Steel Black Dial, 43mm, push-date, Ser.nr 7069 - PJ128611, safirglas boett, länk stål, Cert nr 9668 / 250607, box, ytterkartong, manual, verktyg push pin, fint bruksskick, servicebox, servad dec-14.

Utrop: 23 000 kr

Certina 14K Quartz, går ej, med datumvisning, brunt läderband (trasigt), graverad boett

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Klockor Antima

Klockboett Lemania Antimagnetic Incablock, manuell, separat sekundvisare, utan armband

1 200 kr

Utrop: 125 kr

Boett 18K defekt, saknar armband

600 kr

Utrop: 600 kr

Omega Geneve Dynamic, manuell, repa i urtavla, boettnr: TOOL.102, 7311-1014, med 5 armband (grön, röd, gul, brun x2), med verktyg att byta armband, bruksslitage

2 500 kr

Utrop: 2 200 kr

Tissot Ballade C476/576, guld/double, quartz, datumvisning Ø35mm snr: RKS-RA-11940

750 kr

Utrop: 850 kr

Damur Tissot 18K manuell med integrerat armband 18K, bruttovikt 30,0g

Utrop: 7 800 kr

Klockor Movado

Movado 18K manuell, Ø34mm, repigt plexiglas, graverad för nit och redlighet, flexlänk

2 600 kr

Utrop: 2 700 kr

Damur Certina Double manuell, boettnr: 1797067 med armband 18K brv 18,3g

Utrop: 3 000 kr

Damur Omega manuell, slitet plexiglas, med armband X-länk (defekt) 18K, bruttovikt 18,6g

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Certina 14K Quartz, datumvisning, läderband, boettnr: EOL.115.9299.65, repigt plexiglas, graverad

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Certina 14K quartz, går ej, datumvisning, läderband, boettnr: EOL.158.9289.65, graverad

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Zentima De Lux Automatic, datumvisning, repigt plexiglas, boettnr: 06618, med flexlänk

300 kr

Utrop: 250 kr

Fickur Omega "Rödtolva" 50mm, S800, manuell, skadad urtavla, nr: 5514884, i fodral

600 kr

Utrop: 500 kr