1 - 5 av 5

Avslutad | Pant – Tisdag 21 maj

Klubbad för

Tavlor, 20st, med kungamotiv, 18x13cm, inframde med papper (defekt)

25 kr

Utrop: 300 kr

Grafiskt blad oläslig signatur "Baladen om Erst Georg Johansson" i ram smutsigt glas

Utrop: 250 kr

Målning på duk, Signerad David 92,65cm uppsatt på träram

600 kr

Utrop: 650 kr

Färglitografi "Slussen" nr 1/30 av Madeleine Pyk (1934-) 52,5x76cm i ram (64x84cm)

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Litografi av Curt Hillfon (1943-2018) 111/XV 61x76 i ram (75x91,5cm)

400 kr

Utrop: 375 kr