1 - 6 av 6

Realtidsauktion | Pant – Tisdag 21 maj

Aktuell budnivå

Tavlor, 20st, med kungamotiv, 18x13cm, inframde med papper (defekt)

25 kr

Utrop: 300 kr

Lägg bud

Littografi av Madeleine Pyk nr 103/200

Inga bud

Utrop: 1 100 kr

Lägg bud

Grafiskt blad oläslig signatur "Baladen om Erst Georg Johansson" i ram smutsigt glas

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Målning på duk, Signerad David 92,65cm uppsatt på träram

Inga bud

Utrop: 650 kr

Lägg bud

Färglitografi "Slussen" nr 1/30 av Madeleine Pyk (1934-) 52,5x76cm i ram (64x84cm)

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

Litografi av Curt Hillfon (1943-2018) 111/XV 61x76 i ram (75x91,5cm)

400 kr

Utrop: 375 kr

Lägg bud