1 - 20 av 43
123 Gå till

Realtidsauktion | Pant – Tisdag 21 maj

Aktuell budnivå

Plånbok Bally i brunt läder längd 21,5cm/bredd 12cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Lägg bud

Axelväska Balmain ca l 30/h24/b7cm black quilted leather

Smyckeskrin Palmgrens i brunt skinn 28x19cm höjd 11cm med tre sektioner

Pärlcollier 7,3-7,6mm med lås i vitmetall 45cm Br.vikt 33,8g

Sandaler ett par Hermes stl.41 i brunt skinn med dustbag

Sandaler ett par Hermes stl.41 i svart skinn med dustbag

Kopparstick, 12st med planscher med motiv ur William Shakespeares litteratur, 1800-tal, en med sprucket glas

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Lägg bud

Tennisväska Babolat med 3 fack ej med på visning.

125 kr

Utrop: 125 kr

Lägg bud

Tennisracket Wilson FedererTour 105 4½ ej med på visning.

100 kr

Utrop: 125 kr

Lägg bud

Tennisracket Babolat Pure Strike ej med på visning.

200 kr

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Tennisracket Wilson Steam 99LS Amplifeel360 ej med på visning.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Tennisracket Wilson Blade101L ej med på visning.

200 kr

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Tennisracket Babolat Pure Drive Cortex Pure Feel ej med på visning.

200 kr

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Pennor, MONTBLANC, reservoarpennor, stift i 14k, svart resin, detaljer i gulmetall

Inga bud

Utrop: 1 500 kr

Lägg bud

Vikter 20st

150 kr

Utrop: 50 kr

Lägg bud

Dalahäst tillverkad Färnäs höjd 25cm signerad GP

325 kr

Utrop: 400 kr

Lägg bud

325 kr

Utrop: 400 kr

Lägg bud

Skärp MOSCHINO vitt läder spänne i gulmetal strl 42 längd 95cm bredd 3,3cm

375 kr

Utrop: 450 kr

Lägg bud

Skärp MOSCHINO svart läder spänne i gulmetal strl 42 längd 88cm bredd 3,3cm

375 kr

Utrop: 450 kr

Lägg bud

Skärp MOSCHINO svart läder spänne i gulmetall skavd i färgen längd 80cm kan justeras

Inga bud

Utrop: 425 kr

Lägg bud