1 - 2 av 2

Avslutad | Pant – Tisdag 21 maj 2019

Klubbad för

Musikinstrument Träblås

Akustisk gitarr Yamaha modell: FS7220S BL snr: HH0010501 ytliga repor i mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 750 kr

Musikinstrument Träblås

Bjarton aukustisk gitarr bruksslitage samt repor i lacken med axelrem i hårt fodral FX cases

750 kr

Utrop: 900 kr