1 - 3 av 3

Avslutad | Lilla Smycken – Onsdag 29 maj 2019

Klubbad för

Ädelstenar Safirer

SAFIRER, 8 st, oval- och smaragdslipade, 17,53 ctv, mörkblå, väldigt grund slipade, små nagg och repor.

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Ädelstenar Safirer

SAFIRER, ovalslipade 62,40 ctv, naggade, skador, samtliga med slitna fasettkanter.

1 700 kr

Utrop: 700 kr

Ädelstenar Safirer

SAFIR, hjärtslipad,1,84 ct, IGI certifikat 1L131845, förseglad.

2 200 kr

Utrop: 2 500 kr