1 - 5 av 5

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni

Klubbad för

Oljemålning på duk, Axel roth, lossat bakstycke, krackelerad, Motiv: Älmhult station ca 1870 enl inskription på baksida, motiv: 22x31cm, liten skada på ram. Visas och hämtas på Sefina i Jönköping, Östra Storgatan 68

Utrop: 250 kr

Grafiskt blad Lars Norman 195/360 59x48cm i ram

Utrop: 125 kr

Litografi Jens Mathisen 101/245 -93 yttermått med ram 65x55cm innermått 35x26cm

Utrop: 75 kr

Oljemålning på pannå Kersti Flyckt i ram 70x51cm med ram

50 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk L.J-son 90x49cm i skadad träram med lampa

425 kr

Utrop: 75 kr