1 - 20 av 20

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni

Klubbad för

Elbas Ibanez Roadstar II Series, hål i kroppen, målad på, serienr:L822830 i mjukt fodral

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Shure SM58 med kabel 9m i väska

550 kr

Utrop: 375 kr

Musikinstrument Träblås

YAMAHA Altsaxofon YAS-23 med originaletui Ser.nr: 110855, fint skick. Visas och hämtas hos Sefina Pantbank Rosenlundsgatan 4 Göteborg

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

RAMON GARCIA akustisk gitarr, modell Angelina, spansk nylonsträngad, mjukt fodral. Visas och hämtas hos Sefina Pantbank Rosenlundsgatan 4 Göteborg

Utrop: 550 kr

FENDER Stratocaster Made in Mexico, Buttercream blonde, 3x single coils, svajarm, EJ etui. Ser.nr: MZ2146671. Visas och hämtas hos Sefina Pantbank Rosenlundsgatan 4 Göteborg

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

ESP LTD Deluxe EC-1000, elgitarr, Black Cherry, Abalone inlägg, 2x humbuckers EMG, repor på baksidan, S/N: W0227607, Korea, hardcase. Visas och hämtas hos Sefina Pantbank Rosenlundsgatan 4 Göteborg

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

LINE6, Flextone HD, förstärkartopp 300W (2x 150W stereo), amp modeling, digitala effekter mm. Ser.nr: FLX2005768501123. Visas och hämtas hos Sefina Pantbank Rosenlundsgatan 4 Göteborg

Utrop: 2 300 kr

ROLAND Cube 60 Bass, förstärkare combo, modell CB-60, något sliten utvändingt. Ser.nr: 152930. Visas och hämtas hos Sefina Pantbank Rosenlundsgatan 4 Göteborg

500 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

YAMAHA PA-högtalare (1st) Model MSR400, inbyggd förstärkare, bruksskick, buckla, med nätkabel. Visas och hämtas hos Sefina Pantbank Rosenlundsgatan 4 Göteborg

375 kr

Utrop: 550 kr

Musikinstrument Övrigt

SHURE, mikrofon, dynamisk, model SM58, smårepor & färgskav, mikrofonladd XLR-XLR.

375 kr

Utrop: 350 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbaler Zultan 20'' RIDE, 18'' CRASH, 16'' CRASH och två st 14'' HIHATTOP i väska. Ej på visning

550 kr

Utrop: 375 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbal Paiste 2002 12'' SPLASH. Ej på visning

350 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbal Sabian HHXtreme Crash 17'', slitage, Remo Emperor Coated 36cm Drum Head, slitage. Ej på visning

850 kr

Utrop: 50 kr

Ibanez RG series snr F98 43948 Japan, ställvis hårt slitage, saknar bakplattan, svajarm något lös, 1 defekt stämskruv, i hårt case

1 400 kr

Utrop: 375 kr

Cort akustisk gitarr modell AD810E snr 141233312 med mickar, made in Indonesia, med kartong OBS! Visas och hämtas i butik i Borås

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Elektroniska

Yamaha Digital keyboard PSR-E343, med strömadapter, notställ, instruktionsbok, i originalkartong OBS! Visas och hämtas i butik i Borås

550 kr

Utrop: 700 kr

Musikinstrument Övrigt

Dubbelpedal ett par Tama Iron Cobra 200. Ej på visning

500 kr

Utrop: 600 kr

Dobro resonatorgitarr från 1980 snr 1150 0B, repig baksida, i hårt case OBS! Visas och hämtas i butiken i Borås

7 000 kr

Utrop: 8 400 kr

Elgitarr Fender Stratocaster reissue '62 Surf green, snr V022595, delvis missfärgad baksida, tillverkad i USA, i hårt case. OBS! Visas och hämtas i butiken i Borås

11 200 kr

Utrop: 10 800 kr

Elgitarr Fender Stratocaster 25'th Anniversery 1954-1979 Porsche Silver, made in USA, repor på kropp och slitage på cutaway snr 253932, i hårt case OBS! Visas och hämtas i butik i Borås

11 000 kr

Utrop: 13 200 kr