1 - 3 av 3

Avslutad | Pant – Tisdag 18 juni

Klubbad för

Tavla, Olja på duk, 'Havande', signerad H. Gerlanius 72 (Hans Gerlanius f.1951) 37x45cm i ram, bucklor i duk, skador på ram

Utrop: 750 kr

Blyertsteckning, signerad, motivmått 23,5cmX16,5cm, med passepartout, glas och ram

Blyertsteckning, osignerad, motivmått: 25,0cmX19,5cm , med passepartout, glas och ram