1 - 11 av 11

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juli

Klubbad för

Gitarr Gibson Hummingbird Artist Limited HC, made in USA, snr 11462036, i hårt Gibson fodral

9 600 kr

Utrop: 6 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Fiol/Violin med stråke, i fodral

500 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Boss GT-6, serienr: E077237, bruksslitage, kablar, i hårt fodral. Ej på visning

Utrop: 1 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Aston Microphones Origin 20Hz-20KHz (I/-3dB) dämpningsomkopplare -10dB, H:12,5cm Ø5,4cm

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Boss Loop Station RC-505, serienr: ZID2429, med strömkabel. Ej på visning

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon ADK A-51 Type V, Class A Solid State,serienr: 018669

300 kr

Utrop: 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Banjo Gewa Tennessee, spricka i stämskruv, i hårt fodral

900 kr

Utrop: 600 kr

Akustisk gitarr Cataluna, modell: SGN-C81-PO, Sn: 010801677, repor i lack, träskada på huvud, bruksslitage, tillverkad i Kina, i mjukt fodral

Utrop: 500 kr

Akustisk gitarr Yamaha Compass, modell: CPX700II BL, med mikrofon, Sn: HHN201097 tillverkad i Kina, repor och stötskador i lack, i mjukt fodral

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Elgitarr Squier by Fender Classic Vibe 50s Stratocaster, Sn: CGS1704498 tillverkad i Kina, i kartong

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Elgitarr Squier by Fender Classic Vibe Telecaster 50s, Sn: CGS1702384, tillverkad i Kina, med manual, plast på plektrumskydd repigt i kartong

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr