1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli

Klubbad för

Färglitografi, Marie Söderlund Abstrakt komposition, numrerad och signerad 233/325 48x38,5cm i ram

Utrop: 125 kr

Färglitografi, Marie Söderlund Abstrakt komposition, numrerad och signerad 318/325 50,5x41cm i ram (sprucken ram baksida)

Utrop: 125 kr

Färglitografi, Marie Söderlund Abstrakt komposition, numrerad och signerad 232/325 50x41cm i ram

Utrop: 125 kr

Litografi Theo Tobiasse 31/180 ca100X65cm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Litografi Theo Tobiasse 16/180 ca 100X65cm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Tavla:blandteknik på papper Michael Qvarsebo Röd Torso ca60X52cm

Utrop: 1 800 kr