1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli

Klubbad för

Skål Orrefors design Lars Hellsten Corona, H: 8,5cm Ø11,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Skål Orrefors design Jan Johansson, modell Mayflower, höjd: 12cm Ø19cm nr: LH 4361-131

50 kr

Utrop: 50 kr

Glasskål Paul Kedelv Flygfors -55 ca: 23cm H:6cm små repor

100 kr

Utrop: 125 kr

Vas Orrefors Fiskgraal signerad Edward Hald nr 2529C ca16cm

2 900 kr

Utrop: 3 400 kr

Skål Orrefors Simon Gate Tusen Fönster h 8cm Ø12cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Skål Kosta Boda h 10cm Ø 23cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Prydnadsglas snaps på fot h 20cm Helena Gibson Göteborg

Utrop: 100 kr

Ljushållare Orrefors hjärta L 11cm

25 kr

Utrop: 50 kr