1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 16 juli

Klubbad för

Litografi, Peter Dahl. Epistel n:o 72, H:66 cm B:48 cm. Inramad med guldfärgad ram, något nagg vid kanten

325 kr

Utrop: 300 kr

Porslinstavla Lis Muller Rosenthal yttermått 22x27cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Porslinstavla Lis Muller Rosenthal innermått 27x30

125 kr

Utrop: 100 kr

Väggtallrikar 2st i porslin Lis Muller Rosenthal

50 kr

Utrop: 75 kr

Väggtalrik 1st i poslin Lis Muller Rosenthal

50 kr

Utrop: 50 kr

Oljemålning, Johan Bladh-47 79x66cm inkl. ram, sprickor i ram

950 kr

Utrop: 250 kr