1 - 17 av 17

Avslutad | Pant – Tisdag 16 juli

Klubbad för

Karaff Kosta Boda, design: Kjell Engman, modell: Bonbon, höjd: 28cm, nr 89065

650 kr

Utrop: 550 kr

Vas Kosta Boda, design: Bertil Vallien, Artist Collection, signerad och numrerad: 89253, höjd: 32cm

750 kr

Utrop: 550 kr

Skål på fot Kosta Boda, design: Kjell Engman, modell: CanCan, signerad nr 58146, höjd: 12,5cm, Ø24cm

650 kr

Utrop: 550 kr

Orrefors Old Fashioned whiskeyglas 2st

100 kr

Utrop: 100 kr

Orrefors Old fashioned whiskeyglas

50 kr

Utrop: 50 kr

Iitala Whiskeyglas 2 st

Orrefors Skålar 2 st

Utrop: 125 kr

Karaff, Orrefors, design Erika Lagerbielkes modell Intermezzo med propp

425 kr

Utrop: 250 kr

Vinglas 8st, Orrefors, Intermezzo Vit, design: Erika Lagerbielke, höjd: 22cm

550 kr

Utrop: 500 kr

Vinglas 5st, Orrefors, Intermezzo Rött, design: Erika Lagerbielke, höjd: ca 25cm

425 kr

Utrop: 250 kr

Ölglas 8st Design: Lasse Åber höjd: 22,5cm

350 kr

Utrop: 250 kr

Vinglas 2st , Kosta BodaDesign: Ulrica Hydman-Vallien, modell: Open minds Höjd: 24cm

600 kr

Utrop: 250 kr

Snapsglas 5st Kosta boda, Ulrica Hydman Vallien Höjd: 14cm

1 100 kr

Utrop: 300 kr

Skål/ljushållare 2st Rejmyre Ø9cm höjd 11cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål Orrefors Ø15cm, höjd 10,5cm

Utrop: 50 kr

Skål, Orrefors Explicit Checks Bowl, Martti Rytkönen, blyfri kristall, H: 110mm, Ø: 223mm

500 kr

Utrop: 600 kr

Vas, Orrefors Explicit Checks, Martti Rytkönen, blyfri kristall höjd 25cm, Ø9cm

500 kr

Utrop: 600 kr