1 - 20 av 23
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 juli

Klubbad för

1 Tårtspade 1 Sockerströare 55,4g S830

200 kr

Utrop: 225 kr

Fat Filigranarbete S830 362,1g

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Godisskål med lock S830 291,5g Ø11,5cm

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Godisskål med lock S830 337,6g Bredd: 7,5cm Längd:17,5cm

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Kompottsked, S830, 160mm, 38,6g, förgyllt silver

375 kr

Utrop: 200 kr

Matskedar, S830, 6st, modell Saga, 282,9g, längd 187mm

Utrop: 1 200 kr

Pokal, S830, graverad, 156,8g från 1920

Utrop: 700 kr

Glasunderlägg S830 18,5g graverat

Utrop: 75 kr

Glasunderlägg 3st S830 Ø7cm 46,9g graverat

150 kr

Utrop: 200 kr

Kaffeskedar 11st S830 modell Rosenholm 121mm 175,7g

600 kr

Utrop: 700 kr

Dessertskedar 10st S830 modell Rosenholm 151mm 260,8g med

2 000 kr

Utrop: 1 100 kr

Kaffeskedar 24st S830 olka modeller 353,5g graverade

Utrop: 1 400 kr

Tårtkniv S830 22mm en del i stål brv 81,4g

Utrop: 150 kr

Tårtkniv S830 66g 212mm graverad

200 kr

Utrop: 250 kr

Bägare 6st S830 400g höjd: 55mm

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Bägare S830 54,2g graverad trasig

Utrop: 225 kr

Ljusstakar ett par i Sterling silver från 1959 höjd 8cm den ena har små ytskador 106,1g

Utrop: 450 kr

Skedar Silver 11st, L:10cm 116,1g

400 kr

Utrop: 500 kr

Skedar Silver S830 12st, L:11cm 124,7g

400 kr

Utrop: 500 kr

Silversax S830, L:9cm 25g

125 kr

Utrop: 125 kr