1 - 1 av 1

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Konst Skulpturer

SALVADOR DALÍ (1904-1989), Skulptur, patinerad brons, signerad och numrerad 1860, "The Key". Kubformad stensockel. Total höjd ca 11,5 cm. med cert

4 100 kr

Utrop: 3 000 kr