1 - 1 av 1

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Färglitografi, Thage Nordholm, "Sommaräng", signerad och numrerad, 57x81cm, Hämtas och visas på Steriksgatan 20 i Stockholm

Utrop: 375 kr