1 - 5 av 5

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Färglitografi, Thage Nordholm, "Sommaräng", signerad och numrerad, 57x81cm, Hämtas och visas på Steriksgatan 20 i Stockholm

Utrop: 375 kr

Konst Skulpturer

SALVADOR DALÍ (1904-1989), Skulptur, patinerad brons, signerad och numrerad 1860, "The Key". Kubformad stensockel. Total höjd ca 11,5 cm. med cert

4 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Akvarell målning, signerad G.Asplind, Havsvågor 1995, 15,5x21,5cm, i ram

Utrop: 400 kr

Isaac Grünewald (1889-1946) goache/blandteknik, Dräktskiss Dörrvakt i slottsalen ur Sakuntala, signerad, 31,5x24cm i ram

3 700 kr

Utrop: 1 100 kr

Pablo Picasso (1881-1973) efter litografi "Frédéric Joliot-Curie" signerad i trycket, numrerad 413/1000, i ram

900 kr

Utrop: 425 kr