1 - 17 av 17

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Skultuna 4- armad kandelaber, Skultuna Mässingsbruk , gravyr

600 kr

Utrop: 250 kr

Skultuna Lampett Reflex Pierre Forsell, Skultuna Mässingsbruk,

225 kr

Utrop: 200 kr

Skultuna Ljusstake nr 69 för fyra ljus, Skultuna Mässingsbruk

250 kr

Utrop: 150 kr

Snusdosa, av Skultuna nr 1607 i mässing, Ø7,5cm

550 kr

Utrop: 125 kr

Skulptur av Astri bergman-Taube, i mässing/brons, "Flicka med fisk" Höjd: 11cm

2 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Kristallkrona med 5 glödlampor samt 5 ljushållare H:ca55, alla prismor finns, lossnat i några fästen, ej testat om elen fungerar, Hämtas och visas på Steriksgatan 20 i Stockholm

550 kr

Utrop: 375 kr

Kulspetspenna, must de Cartier, Trinity, snr.483281, i etui

Väska, Cartier, Panthere, svart läder, leopardmönstrat foder, måt: 20x14x30cm

Plånbok Cartier, Panthere, svart läder, slitage i kanterna, 10x10cm

Ljuslykta Skultuna, designer Bernadotte & Kylber, modell Infinity 3 delar, svart, i originalkartong

350 kr

Utrop: 350 kr

Spegel med förgylld ram, höjd 97cm berdd 43,5cm, detaljer på nederdelen av ramen lösa/defekta, Visas och hämtas hos Sefina Götgatan Stockholm

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Solglasögon Tiger of Sweden, pilot, 56¤14-135 30265219, med putsduk, i etui

500 kr

Utrop: 275 kr

Solglasögon Gucci GG 3027/s D287V 62¤14 115, i etui

425 kr

Utrop: 375 kr

Plånbok Coach, svart läder & tyg med monogram, mått: ca 190 x 95 x 20mm, 10st kortfack, 4st innerfack varav ett med dragkedja samt 1 ytterfack. Bruksslitage; små fläckar, repor i lädret

Utrop: 275 kr

Plånbok Coach, svart blankt läder och tyg med monogram, mått: ca 195 x 100 x 25mm, 12st kortfack samt 6st innerfack varav ett med dragkedja. Bruksslitage, fläcka i tyget, slitage/hål i lädret på insidan

Utrop: 275 kr

Handväska Michael Kors Jet Set Travel, svart läder med guldfärgade detaljer, mått: ca 150 x 380 x 280mm, totalt 6st fack varav 2st med dragkedja, spänne för plånbok, brukssanvänd, små fläckar

700 kr

Utrop: 750 kr

Mikroskop Emil Busch, A-G Rathenow, tillverkningsnr: 8756, mässing, fotplatta i gjutjärn, ett okular, höjd: ca 28,0cm, i trälåda, bruksanvänd, allmänt bruksslitage

550 kr

Utrop: 550 kr